Seznam imenovanih zdravnikov šol

Vzgojno izobraževalni zavod (VIZ) Imenovani zdravnik Izvajalec zdravstvene dejavnosti (IZD) Tip OE NIJZ
2. OSNOVNA ŠOLA SLOVENSKA BISTRICA POLONA KAJBA KERŠIČ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
BIOTEHNIŠKA ŠOLA RAKIČAN MIRA MISLETA TERNAR AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE ŽIVŽAV, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO, SREDNJA ŠOLA MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
BIOTEHNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA, ŽIVILSKA IN NARAVOVARSTVENA ŠOLA MARIJA KRSTIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
CENTER GUSTAVA ŠILIHA MARIBOR MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR OŠ-PP 6 - OE MARIBOR
CENTER IRIS - CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO, INKLUZIJO IN SVETOVANJE ZA SLEPE IN SLABOVIDNE MARIJA KRSTIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK TINA BREGANT CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK, SREDNJA ŠOLA MARTA OREHEK KIRBIŠ CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE VIPAVA RUŠIT SALIHI ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA ZAVOD 2 - OE NOVA GORICA
CENTER ZA KOMUNIKACIJO, SLUH IN GOVOR PORTOROŽ - CENTRO PER LA COMUNICAZIONE, L'UDITO E LA PRONUNCIA PORTOROSE VESNA LAZAR DANEU ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO ZAVOD 3 - OE KOPER
CENTER ZA SLUH IN GOVOR MARIBOR MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR ZAVOD 6 - OE MARIBOR
CENTER ZA USPOSABLJANJE, VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE JANEZA LEVCA LJUBLJANA JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
CENTER ZA USPOSABLJANJE, VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE JANEZA LEVCA LJUBLJANA IRENA GRACAR ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
CENTER ZA VZGOJO, IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE VELENJE MIRELA BEGIĆ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE OŠ-PP 1 - OE CELJE
DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVTSVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC PODRUŽNIČNA ŠOLA PAMEČE - TROBLJE KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVTSVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA DOBROVNIK ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA GENTEROVCI GUSTAV FODOR SALVUS, MEDICINSKE STORITVE D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA I LENDAVA ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA I LENDAVA, PODRUŽNIČNA ŠOLA GABERJE ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA II LENDAVA ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA OŠ-PP 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA PROSENJAKOVCI ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA SREDNJA ŠOLA LENDAVA ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA ROK MÜLLER OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
EKONOMSKA ŠOLA CELJE, GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA POLONCA REBERŠEK ČOKL ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA TATJANA GRMEK MARTINJAŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
EKONOMSKA ŠOLA MURSKA SOBOTA, SREDNJA ŠOLA IN GIMNAZIJA VESNA TURČANOVA ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
ELEKTROTEHNIŠKO-RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA TATJANA TANASIĆ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA BARBARA LOBE ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
FRANCOSKA OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA ANTONIO SEMA PIRAN VESNA LAZAR DANEU ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
GIMNAZIJA BEŽIGRAD, GIMNAZIJA TANJA JAVH ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA BEŽIGRAD, MEDNARODNA ŠOLA TANJA JAVH ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA BREŽICE GORAN COCOJEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
GIMNAZIJA CELJE - CENTER POLONCA REBERŠEK ČOKL ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
GIMNAZIJA FRANCA MIKLOŠIČA LJUTOMER VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
GIMNAZIJA GIAN RINALDO CARLI KOPER LANA STERGAR ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
GIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE MARJETA OPRESNIK PEŠEC ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA KOČEVJE ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA ZA KEMIJO IN FARMACIJO RUŠE BOŽENA KOLAR ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
GIMNAZIJA JESENICE TEODORA LEDINA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA LJUBLJANA TATJANA GRMEK MARTINJAŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA KOPER IRENA PRIMOŽIČ KORADIN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
GIMNAZIJA KRANJ ANJA KOROŠEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
GIMNAZIJA LEDINA ALEKSANDRA ALEKSANDROVA OBERSTAR ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA LITIJA BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA MOSTE KATARINA ESIH ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA ALENKA HORVAT MEDICINSKE STORITVE A MEDICA, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
GIMNAZIJA NOVA GORICA DAŠA KUMPREJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
GIMNAZIJA NOVO MESTO TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
GIMNAZIJA ORMOŽ ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
GIMNAZIJA POLJANE JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA PTUJ NINA HEBAR ZDRAVSTVENA ORDINACIJA 'DR. ŠOLMAN', ZDRAVSTVENE STORITVE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
GIMNAZIJA ŠENTVID MIRJANA KOCJAN ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA ŠIŠKA MARIJA GOLEŽ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
GIMNAZIJA TOLMIN ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
GIMNAZIJA VIČ NATAŠA MARINIČ FIŠER ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
GRM NOVO MESTO - CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA, KMETIJSKA ŠOLA GRM IN BIOTEHNIŠKA GIMNAZIJA JELENA ĐORĐEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
I. GIMNAZIJA V CELJU TANJA ZBAŠNIK MULEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
I. OSNOVNA ŠOLA CELJE ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
I. OSNOVNA ŠOLA ŽALEC LEA REGORŠEK VRABEC DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
I. OSNOVNA ŠOLA ŽALEC PODRUŽNICA GOTOVLJE LEA REGORŠEK VRABEC DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
I. OSNOVNA ŠOLA ŽALEC PODRUŽNICA PONIKVA LEA REGORŠEK VRABEC DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
II. GIMNAZIJA MARIBOR MAŠA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
II. OSNOVNA ŠOLA CELJE ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
II. OSNOVNA ŠOLA ŽALEC MOJCA VERDNIK DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. OŠ-PP 1 - OE CELJE
III. GIMNAZIJA MARIBOR TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
III. OSNOVNA ŠOLA CELJE TANJA ZBAŠNIK MULEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
INŠTITUT LILA, OE OŠ LILA LJUBLJANA 5 - OE LJUBLJANA
INŠTITUT MONTESSORI, ZAVOD ZA POMOČ STARŠEM PRI RAZVOJU OTROK TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
IV. OSNOVNA ŠOLA CELJE ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
IZOBRAŽEVALNI CENTER PIRAMIDA MARIBOR, SREDNJA ŠOLA ZA PREHRANO IN ŽIVILSTVO ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
JAVNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJANA NEMCA RADEČE MOJCA GROŠELJ GRENC ZDRAVSTVENI DOM RADEČE 1 - OE CELJE
JAVNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJANA NEMCA RADEČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA SVIBNO MOJCA GROŠELJ GRENC ZDRAVSTVENI DOM RADEČE 1 - OE CELJE
JVIZ I. OSNOVNA ŠOLA ROGAŠKA SLATINA MATEJ SLIVNIK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
JVIZ III. OSNOVNA ŠOLA ROGAŠKA SLATINA MATEJ SLIVNIK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH OŠ-PP 1 - OE CELJE
KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA, SREDNJA GLASBENA IN BALETNA ŠOLA SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
KONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET MARIBOR TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
LESARSKA ŠOLA MARIBOR, SREDNJA LESARSKA IN GOZDARSKA ŠOLA MAŠA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
MEDOBČINSKO DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE SEŽANA ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA ZAVOD 3 - OE KOPER
MLADINSKI DOM JARŠE LJUBLJANA ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA 'BORCEV ZA SEVERNO MEJO' MARIBOR MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA 'KOROŠKI JEKLARJI' RAVNE NA KOROŠKEM ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA 16. DECEMBRA MOJSTRANA ZALA KOROŠEC NOČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA 27. JULIJ TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA 8 TALCEV LOGATEC BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA 8 TALCEV LOGATEC PODRUŽNICA LAZE BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ADAMA BOHORIČA BRESTANICA KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ALOJZA GRADNIKA DOBROVO SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ALOJZA GRADNIKA DOBROVO PODRUŽNICA KOJSKO SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ANE GALE SEVNICA DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA OŠ-PP 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANGELA BESEDNJAKA MARIBOR MAŠA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ANICE ČERNEJEVE MAKOLE ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE PODRUŽNICA JURKLOŠTER ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE PODRUŽNICA SEDRAŽ ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE PODRUŽNICA ZIDANI MOST ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA VELENJE MIRELA BEGIĆ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA AŠKERCA VELENJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA PESJE MIRELA BEGIĆ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA BEZENŠKA FRANKOLOVO TANJA ZBAŠNIK MULEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ANTONA GLOBOČNIKA POSTOJNA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA GLOBOČNIKA, PODRUŽNIČNA ŠOLA BUKOVJE ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA GLOBOČNIKA, PODRUŽNIČNA ŠOLA PLANINA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA GLOBOČNIKA, PODRUŽNIČNA ŠOLA STUDENO ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA INGOLIČA SPODNJA POLSKAVA ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ANTONA INGOLIČA SPODNJA POLSKAVA, PODRUŽNIČNA ŠOLA PRAGERSKO ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ANTONA INGOLIČA SPODNJA POLSKAVA, PODRUŽNIČNA ŠOLA ZGORNJA POLSKAVA ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ANTONA JANŠE RADOVLJICA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA OŠ-PP 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ANTONA MARTINA SLOMŠKA VRHNIKA ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ANTONA ŠIBELJA - STJENKA KOMEN MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA ŠIBELJA - STJENKA KOMEN, PODRUŽNICA ŠTANJEL MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA MARTINA TINA ŠAVS POŽEK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA PODRUŽNICA LJUBNO MARTINA TINA ŠAVS POŽEK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ANTONA TOMAŽA LINHARTA RADOVLJICA PODRUŽNICA MOŠNJE MARTINA TINA ŠAVS POŽEK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ANTONA UKMARJA KOPER IRENA PRIMOŽIČ KORADIN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ARTIČE ROMANA LAKTIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BAKOVCI ANJA KUŠČER ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠTREKLJEVEC MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA BELTINCI MOJCA HRUSTEK ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA BENEDIKT BERNARDA VOGRIN AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE PEDENJPED, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE,D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA BEŽIGRAD IRENA KRŽIŠNIK ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BISTRICA MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA BISTRICA OB SOTLI MATEJ SLIVNIK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BISTRICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KOVOR MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA BIZELJSKO SIMONA ROŽMAN LJUBIČIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BLANCA DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BLAŽA ARNIČA LUČE NINA LAH ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BLAŽA ARNIČA LUČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA SOLČAVA NINA LAH ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BLAŽA KOCENA PONIKVA LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BOGOJINA ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBOR KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA BOŠTANJ DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BOVEC JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA BOVEC, PODRUŽNIČNA ŠOLA SOČA JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA BOVEC, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŽAGA JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA IRENA GRACAR ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA PODRUŽNICA HRUŠICA IRENA GRACAR ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BRANIK VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA BRASLOVČE ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BRASLOVČE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA GOMILSKO ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BRASLOVČE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA LETUŠ ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BRASLOVČE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA TRNAVA ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BRATOV LETONJA ŠMARTNO OB PAKI BARBARA REBERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BRATOV POLANČIČEV MARIBOR MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA BREG LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE SIMONA ROŽMAN LJUBIČIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA BREZNO - PODVELKA ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA BREZNO - PODVELKA PODRUŽNICA KAPLA NA KOZJAKU ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA BREZOVICA PRI LJUBLJANI NATAŠA MARINIČ FIŠER ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BREZOVICA PRI LJUBLJANI, PODRUŽNICA NOTRANJE GORICE NATAŠA MARINIČ FIŠER ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BRINJE GROSUPLJE JANA BOŠNJAK ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BRINJE GROSUPLJE, PODRUŽNICA POLICA JANA BOŠNJAK ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BRINJE GROSUPLJE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM ANA STRAJNAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA BRUSNICE LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA CANKOVA MIRA MISLETA TERNAR AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE ŽIVŽAV, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA ČEPOVAN TADEJA KRAPEŽ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA CERKLJE OB KRKI ROMANA LAKTIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA CERKNO TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA CERKNO, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠEBRELJE TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA CERKVENJAK - VITOMARCI MATJAŽ HOMŠAK ZASEBNA AMBULANTA - MOJ PEDIATER MATJAŽ HOMŠAK 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA CERKVENJAK - VITOMARCI, PODRUŽNIČNA ŠOLA VITOMARCI MATJAŽ HOMŠAK ZASEBNA AMBULANTA - MOJ PEDIATER MATJAŽ HOMŠAK 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA CIRKOVCE LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA CIRKULANE - ZAVRČ NINA HEBAR ZDRAVSTVENA ORDINACIJA 'DR. ŠOLMAN', ZDRAVSTVENE STORITVE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA CIRKULANE - ZAVRČ, PODRUŽNICA ZAVRČ NINA HEBAR ZDRAVSTVENA ORDINACIJA 'DR. ŠOLMAN', ZDRAVSTVENE STORITVE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA COL KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA COL PODRUŽNICA PODKRAJ KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ČRNA NA KOROŠKEM ALJA LODRANT ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA ČRNA NA KOROŠKEM PODRUŽNICA ŽERJAV ALJA LODRANT ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA ČRNI VRH TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA CVETKA GOLARJA ŠKOFJA LOKA ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA CVETKA GOLARJA ŠKOFJA LOKA PODRUŽNICA RETEČE ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DANILA LOKARJA AJDOVŠČINA PODRUŽNICA LOKAVEC KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DANILE KUMAR TANJA JAVH ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DANILE KUMAR LJUBLJANA, MEDNARODNA ŠOLA NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DANTE ALIGHIERI IZOLA MARISA VIŠNJEVEC TULJAK ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM, PODRUŽNICA ZALOG VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA DEKANI NINA CERKVENIK ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DESKLE SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DESTRNIK - TRNOVSKA VAS BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DOB ELIZABETA RAJER SEČNIK ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOB PODRUŽNICA KRTINA ELIZABETA RAJER SEČNIK ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOBJE LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE PODRUŽNICA ČRNIČE KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE PODRUŽNICA SKRILJE KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE PODRUŽNICA VIPAVSKI KRIŽ KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE PODRUŽNICA VRTOVIN KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DOBREPOLJE ANA STRAJNAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOBREPOLJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA KOMPOLJE ANA STRAJNAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOBREPOLJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA STRUGE ANA STRAJNAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOBRNA ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA DOBROVA NINA LIPAR ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOLENJSKE TOPLICE LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE URŠKA CVAJNAR ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE, PODRUŽNIČNA ŠOLA IHAN URŠKA CVAJNAR ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DORNBERK VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DORNBERK PODRUŽNICA PRVAČINA VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DR. ALEŠ BEBLER - PRIMOŽ HRVATINI METKA VIDAKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DR. ANTONA DEBELJAKA LOŠKI POTOK ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. ANTONA TRSTENJAKA NEGOVA MARTINA MLAKER ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SENOŽEČE MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DR. BOGOMIRJA MAGAJNE DIVAČA, PODRUŽNIČNA ŠOLA VREME MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA, PODRUŽNICA DOLENJA VAS JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANCETA PREŠERNA, PODRUŽNICA SUŠJE JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. FRANJA ŽGEČA DORNAVA BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DR. IVANA KOROŠCA BOROVNICA TONJA JURJEC ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. IVANA PRIJATELJA SODRAŽICA ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. IVANA PRIJATELJA SODRAŽICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SV. GREGOR ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. JANEZA MENCINGERJA BOH. BISTRICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SREDNJA VAS BARBARA URBANC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA DR. JANEZA MENCINGERJA BOHINJSKA BISTRICA BARBARA URBANC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA DR. JOŽETA PUČNIKA ČREŠNJEVEC ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DR. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA ROMANA LAKTIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA DR. JOŽETA TOPORIŠIČA DOBOVA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KAPELE ROMANA LAKTIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA DR. LJUDEVITA PIVKA PTUJ BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. OŠ-PP 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DR. MIHAJLA ROSTOHARJA KRŠKO KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO OŠ-PP 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA DR. PAVLA LUNAČKA ŠENTRUPERT NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA DR. SLAVKA GRUMA ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DR. VITA KRAIGHERJA LJUBLJANA NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DRAGA BAJCA VIPAVA TANJA MISLEJ ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DRAGA BAJCA VIPAVA PODRUŽNICA GOČE TANJA MISLEJ ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DRAGA BAJCA VIPAVA PODRUŽNICA PODNANOS TANJA MISLEJ ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DRAGA BAJCA VIPAVA PODRUŽNICA VRHPOLJE TANJA MISLEJ ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DRAGA KOBALA MARIBOR KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DRAGA KOBALA MARIBOR, PODRUŽNIČNA ŠOLA BREZJE KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DRAGOMELJ NINA KASTELIC ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DRAGOMIRJA BENČIČA - BRKINA HRPELJE MOJCA VIDRIH ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DRAGOTINA KETTEJA ILIRSKA BISTRICA IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DRAMLJE LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA DRAVLJE JANUSZ KLIM ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA DUPLEK KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DUPLEK PODRUŽNICA DVORJANE KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DUPLEK PODRUŽNICA ZG. DUPLEK KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA BORDONA SEMEDELA - KOPER IRENA PRIMOŽIČ KORADIN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA FLISA HOČE LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA FLISA HOČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA REKA-POHORJE LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI, PODRUŽNIČNA ŠOLA DOLENJA TREBUŠA ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI, PODRUŽNIČNA ŠOLA PODMELEC ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTVIŠKA GORA ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA DUTOVLJE ZORICA MILENKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DUTOVLJE PODRUŽNICA TOMAJ ZORICA MILENKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ELVIRE VATOVEC PRADE - KOPER ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ELVIRE VATOVEC PRADE - KOPER, PODRUŽNICA SV. ANTON LANA STERGAR ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA F. S. FINŽGARJA LESCE TATJANA ŠKETA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA F. S. FINŽGARJA LESCE, PODRUŽNICA BEGUNJE TATJANA ŠKETA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA FARA ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FARA PODRUŽNICA OSILNICA ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FERDA VESELA PODRUŽNICA V CENTRU ZA ZDRAVLJENJE BOLEZNI OTROK ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FERDA VESELA ŠENTVID PRI STIČNI MARUŠA KUNAVER TAŠIČ ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FERDA VESELA ŠENTVID PRI STIČNI PODRUŽNICA TEMENICA MARUŠA KUNAVER TAŠIČ ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FOKOVCI MIRA MISLETA TERNAR AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE ŽIVŽAV, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA FRAM LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK PODRUŽNICA MEKINJE TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK PODRUŽNICA NEVLJE TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK PODRUŽNICA TUNJICE TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANA ALBREHTA KAMNIK PODRUŽNICA VRANJA PEČ TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANA ERJAVCA NOVA GORICA MARTINA GRGIČ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD, PODRUŽNICA BOČNA BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD, PODRUŽNICA NOVA ŠTIFTA BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANA KRANJCA TANJA ZBAŠNIK MULEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANA ROŠA CELJE POLONCA REBERŠEK ČOKL ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANCA LEŠNIKA - VUKA SLIVNICA PRI MARIBORU LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA - STANETA LJUBLJANA TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA - STANETA MARIBOR KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANCA ROZMANA - STANETA MARIBOR PODRUŽNIČNA ŠOLA IVANA CANKARJA KOŠAKI KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA TANJA JAVH ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA TOLMIN MIRANDA LEBAN ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA TOLMIN PODRUŽNICA ANTON MAJNIK VOLČE MIRANDA LEBAN ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA TOLMIN PODRUŽNICA KAMNO MIRANDA LEBAN ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA BEVKA TOLMIN, PODRUŽNIČNA ŠOLA ZA IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI V TOLMINU MIRANDA LEBAN ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN OŠ-PP 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA ČRENŠOVCI GUSTAV FODOR SALVUS, MEDICINSKE STORITVE D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA KRANJ MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA KRANJ, PODRUŽNICA KOKRICA MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA MARIBOR ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANCETA PREŠERNA MARIBOR, PODRUŽNICA STANE LENARDON RAZVANJE ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA FRANJA GOLOBA PREVALJE BERNARDA VOGEL JURGEC ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA FRANJA GOLOBA PREVALJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA HOLMEC BERNARDA VOGEL JURGEC ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA FRANJA GOLOBA PREVALJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA LEŠE BERNARDA VOGEL JURGEC ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA FRANJA GOLOBA PREVALJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTANEL BERNARDA VOGEL JURGEC ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA FRANJA MALGAJA ŠENTJUR LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA FRANJA MALGAJA ŠENTJUR, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA BLAGOVNA LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GABROVKA - DOLE BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GABROVKA - DOLE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA DOLE PRI LITIJI BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GLAZIJA ANDREJA GOLNAR ZDRAVSTVENI DOM CELJE OŠ-PP 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GLOBOKO GORAN COCOJEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GORICA VELENJE LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GORICA VELENJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA VINSKA GORA LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GORIŠNICA NINA HEBAR ZDRAVSTVENA ORDINACIJA 'DR. ŠOLMAN', ZDRAVSTVENE STORITVE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA GORJE LIDIJA PRETNAR PRISTOV OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA GORNJA RADGONA MAJA KLEMENČIČ ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA GORNJA RADGONA, ENOTA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM MAJA KLEMENČIČ ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA OŠ-PP 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA GORNJI PETROVCI ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA GRAD MOJCA HRUSTEK ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA GRADEC BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GRADEC, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA HOTIČ BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GRADEC, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA JEVNICA BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GRADEC, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA KRESNICE BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GRADEC, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA VAČE BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA GRIŽE MOJCA VERDNIK DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GRIŽE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA LIBOJE MOJCA VERDNIK DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GRM NOVO MESTO TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA GUSTAVA ŠILIHA LAPORJE ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA GUSTAVA ŠILIHA VELENJE BARBARA REBERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA GUSTAVA ŠILIHA VELENJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTILJ BARBARA REBERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA HAJDINA KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA HELENE PUHAR KRANJ MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ OŠ-PP 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA HEROJA JANEZA HRIBARJA STARI TRG PRI LOŽU TOMISLAV MLINAR ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA HEROJA JANEZA HRIBARJA STARI TRG PRI LOŽU, PODRUŽNICA IGA VAS DUŠAN BARAGA ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA HINKA SMREKARJA LJUBLJANA JANJA SCHWEIGER NEMANIČ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA HORJUL NATAŠA MARINIČ FIŠER ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA HRUŠEVEC ŠENTJUR LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA HRUŠEVEC ŠENTJUR, PODRUŽNIČNA ŠOLA KALOBJE LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA HUDINJA POLONCA REBERŠEK ČOKL ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA I MURSKA SOBOTA TJAŠA TIBAUT ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA PODRUŽNICA GODOVIČ TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA ZA IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE OTROK IN MLADOSTNIKOV S POSEBNIMI POTREBAMI TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA ZAVRATEC TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IG NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IG, PODRUŽNICA GOLO NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IG, PODRUŽNICA IŠKA VAS NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IG, PODRUŽNICA TOMIŠELJ NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA II MURSKA SOBOTA VLASTA GRABAR ZASEBNA AMBULANTA VLASTA GRABAR 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA II MURSKA SOBOTA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KROG VLASTA GRABAR ZASEBNA AMBULANTA VLASTA GRABAR 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA III MURSKA SOBOTA ALENKA HORVAT MEDICINSKE STORITVE A MEDICA, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC ANKARAN NATAŠA RASPOPOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC APAČE MAJA KLEMENČIČ ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC APAČE, PODRUŽNICA STOGOVCI MAJA KLEMENČIČ ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC SVETA TROJICA MOJCA IVANKOVIČ KACJAN ZASEBNA OTROŠKA IN ŠOLSKA AMBULANTA MOJCA IVANKOVIČ KACJAN, DR. MED., SPEC. PEDIATRIJE 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ISTRSKEGA ODREDA GRAČIŠČE NINA CERKVENIK ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA IV MURSKA SOBOTA SANJA VULOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA OŠ-PP 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IVANA BABIČA - JAGRA MAREZIGE ŽIVA MOHAR ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA LJUTOMER VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA LJUTOMER ENOTA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM KLEMENTINA ŠAFAR ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER OŠ-PP 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA LJUTOMER PODRUŽNICA CVEN VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA TRBOVLJE MARJETA OPRESNIK PEŠEC ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA VRHNIKA MAJA KNEZ MIKLIČ ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA VRHNIKA PODRUŽNIČNA ŠOLA Z NIŽJIM IZOBRAZBENIM STANDARDOM IN POSEBNI PROGRAM VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA TONJA JURJEC ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA CANKARJA VRHNIKA, PODRUŽNICA DRENOV GRIČ TONJA JURJEC ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA GROHARJA ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA GROHARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA BUKOVICA ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA GROHARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA BUKOVŠČICA ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA GROHARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SV. LENART ALENKA ŠUMER PIRC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA KAVČIČA IZLAKE ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA KAVČIČA IZLAKE PODRUŽNICA MLINŠE ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI PODRUŽNICA VOGRSKO VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI PODRUŽNICA VRTOJBA VANJA KOGOJ JUG ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE, PODRUŽNICA ČEMŠENIK ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA SKVARČE, PODRUŽNICA PODKUM ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA IVANA TAVČARJA GORENJA VAS GORAZD KALAN AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA TAVČARJA GORENJA VAS, PODRUŽNIČNA ŠOLA LUČINE GORAZD KALAN AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANA TAVČARJA GORENJA VAS, PODRUŽNIČNA ŠOLA SOVODENJ GORAZD KALAN AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JAKOBA ALJAŽA KRANJ VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA JAKOBSKI DOL TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JANEZA KUHARJA RAZKRIŽJE PETRA GOLOB ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA JANEZA PUHARJA KRANJ - CENTER EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA JANEZA PUHARJA KRANJ - CENTER PODRUŽNICA PRIMSKOVO EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA JANKA GLAZERJA RUŠE SABINA ROZMAN GOLČAR ZASEBNA PEDIATRIČNA ORDINACIJA SABINA ROZMAN GOLČAR DR. MED. SPEC. PED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JANKA KERSNIKA BRDO MARTINA SLABE ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA KERSNIKA BRDO, PODRUŽNIČNA ŠOLA BLAGOVICA MARTINA SLABE ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA KERSNIKA BRDO, PODRUŽNIČNA ŠOLA KRAŠNJA MARTINA SLABE ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA MODRA DOL PRI LJUBLJANI ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA MODRA DOL PRI LJUBLJANI PODRUŽNICA DOLSKO ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA MODRA DOL PRI LJUBLJANI PODRUŽNICA SENOŽETI ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JANKA PADEŽNIKA MARIBOR KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JANKA RIBIČA CEZANJEVCI KLEMENTINA ŠAFAR ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA JARENINA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JELA JANEŽIČA DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA OŠ-PP 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA JELŠANE IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA TEODORA LEDINA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA JOŽETA GORJUPA KOSTANJEVICA NA KRKI MIDHAT MUJIĆ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA JOŽETA HUDALESA JUROVSKI DOL MATJAŽ HOMŠAK ZASEBNA AMBULANTA - MOJ PEDIATER MATJAŽ HOMŠAK 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA JOŽETA KRAJCA RAKEK DUŠAN BARAGA ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JOŽETA KRAJCA RAKEK PODRUŽNICA RUDOLFA MAISTRA UNEC TOMISLAV MLINAR ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JOŽETA MOŠKRIČA KATARINA ESIH ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JURIČEVEGA DREJČKA RAVNE NA KOROŠKEM ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM OŠ-PP 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA JURIJA DALMATINA KRŠKO KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA JURIJA VEGE BRIGITA TRŠAN LESAR ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JURIJA VEGE, PODRUŽNIČNA ŠOLA VRHPOLJE BRIGITA TRŠAN LESAR ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA JURŠINCI BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KAJETANA KOVIČA POLJČANE POLONA KAJBA KERŠIČ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KAJETANA KOVIČA RADENCI MARTINA MLAKER ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA KAMNICA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KANAL SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA KANAL PODRUŽNICA KAL SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA KAPELA MARTINA MLAKER ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA KARLA DESTOVNIKA KAJUHA LJUBLJANA BILJANA PETROVIĆ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ PODRUŽNICA TOPOLŠICA JOŽICA LOVREC VETERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ JOŽICA LOVREC VETERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ MOJCA BRATKOVIČ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KETTEJA IN MURNA IRENA GRACAR ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KIDRIČEVO LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KIDRIČEVO, PODRUŽNICA LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KOBILJE ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA KOLEZIJA SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KOMANDANTA STANETA DRAGATUŠ MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE PODRUŽNICA MOSTE TEREZIJA FTIČAR ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KOPER DOMINIKA ŽUGELJ ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA KOPRIVNICA KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA KORENA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KOROŠKA BELA JESENICE FRANC KRAJNIK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA KOROŠKA BELA JESENICE PODRUŽNICA BLEJSKA DOBRAVA FRANC KRAJNIK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA KOROŠKI JEKLARJI RAVNE NA KOROŠKEM, PODRUŽNIČNA ŠOLA KOTLJE ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA KOŠANA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA KOSEZE JANJA SCHWEIGER NEMANIČ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA KOZARA NOVA GORICA SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA OŠ-PP 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA KOZJE MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA KRIŽE MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA KRIŽEVCI PETRA GOLOB ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA KRMELJ DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA KUNGOTA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KUNGOTA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SPODNJA KUNGOTA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KUNGOTA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SVEČINA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA KUZMA ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA LAVA CELJE ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LEDINA MATEJ KEMPERLE ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LENART MOJCA IVANKOVIČ KACJAN ZASEBNA OTROŠKA IN ŠOLSKA AMBULANTA MOJCA IVANKOVIČ KACJAN, DR. MED., SPEC. PEDIATRIJE 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA LEONA ŠTUKLJA MARIBOR BOŽENA KOLAR ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA LESIČNO MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LESKOVEC PRI KRŠKEM KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA LESKOVEC PRI KRŠKEM, PODRUŽNICA VELIKI PODLOG KRISTINA LOVŠIN SALMIČ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA LITIJA BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LITIJA, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA DARINKE RIBIČ POLŠNIK BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LITIJA, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA SAVA BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LITIJA, POŠ S PRILAGOJENIM PROGRAMOM BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LIVADA SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LIVADA VELENJE LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LIVADA VELENJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠKALE LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LIVADE - IZOLA MARTINA SOBAN ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA LJUBEČNA ANDREJA GOLNAR ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LJUBNO OB SAVINJI BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LJUBO ŠERCER ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LJUDSKI VRT PTUJ NINA HEBAR ZDRAVSTVENA ORDINACIJA 'DR. ŠOLMAN', ZDRAVSTVENE STORITVE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA LJUDSKI VRT PTUJ PODRUŽNICA GRAJENA ALEKSANDRA EINFALT ŠÖMEN ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA LOČE IRENA UNUK KLANČNIK UNUK- KLANČNIK IRENA - ZASEBNA ORDINACIJA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LOČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA JERNEJ IRENA UNUK KLANČNIK UNUK- KLANČNIK IRENA - ZASEBNA ORDINACIJA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LOČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŽIČE IRENA UNUK KLANČNIK UNUK- KLANČNIK IRENA - ZASEBNA ORDINACIJA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER SRETEN NAKIĆENOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER, PODRUŽNIČNA ŠOLA BEVKE SRETEN NAKIĆENOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOKA ČRNOMELJ MATEJA PREDALIČ ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA LOKA ČRNOMELJ, PODRUŽNIČNA ŠOLA ADLEŠIČI MATEJA PREDALIČ ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA LOKA ČRNOMELJ, PODRUŽNIČNA ŠOLA GRIBLJE MATEJA PREDALIČ ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE ŠTEFKA ZAVIRŠEK ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE PODRUŽNICA KOPANJ ANJA URANKAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE PODRUŽNICA ŠT.JURIJ ŠTEFKA ZAVIRŠEK ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOUISA ADAMIČA GROSUPLJE PODRUŽNICA ŽALNA ANJA URANKAR ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA LOVRENC NA POHORJU SABINA ROZMAN GOLČAR ZASEBNA PEDIATRIČNA ORDINACIJA SABINA ROZMAN GOLČAR DR. MED. SPEC. PED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA LUCIJA VESNA LAZAR DANEU ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA LUCIJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA STRUNJAN VESNA LAZAR DANEU ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA LUCIJANA BRATKOVIČA BRATUŠA RENČE EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA LUCIJANA BRATKOVIČA BRATUŠA RENČE, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA BUKOVICA EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA LUDVIKA PLIBERŠKA MARIBOR BOŽENA KOLAR ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MAJDE VRHOVNIK LJUBLJANA TATJANA GRMEK MARTINJAŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MAJŠPERK KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MAJŠPERK PODRUŽNICA PTUJSKA GORA KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MAJŠPERK PODRUŽNICA STOPERCE KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MAKSA DURJAVE MARIBOR ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MAKSA PLETERŠNIKA PIŠECE GORAN COCOJEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MALA NEDELJA VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA MALEČNIK MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MARIJE VERE DENIS BAŠ ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MARKOVCI LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MARTINA KONŠAKA MARIBOR BRANKA KVAS KUČIČ ŠOLMED - ŠOLSKA IN PEDIATRIČNA AMBULANTA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN SVETOVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MARTINA KRPANA LJUBLJANA ANGELINA VELYANOSKA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MATIJE ČOPA KRANJ MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA MATIJE VALJAVCA PREDDVOR ANJA KOROŠEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA MATIJE VALJAVCA PREDDVOR PODRUŽNICA JEZERSKO ANJA KOROŠEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA MATIJE VALJAVCA PREDDVOR, PODRUŽNICA KOKRA ANJA KOROŠEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MENGEŠ ANDREJA BORINC BEDEN ANDREJA BORINC BEDEN - ZASEBNA ZDRAVSTVENA DELAVKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA METLIKA RADOJKA IVOŠEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM METLIKA 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA METLIKA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SUHOR RADOJKA IVOŠEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM METLIKA 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MEŽICA ALJA LODRANT ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA MIHE PINTARJA - TOLEDA VELENJE TJAŠA TRUPEJ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MIHE PINTARJA - TOLEDA VELENJE PODRUŽNICA PLEŠIVEC TJAŠA TRUPEJ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU BRANKA KVAS KUČIČ ŠOLMED - ŠOLSKA IN PEDIATRIČNA AMBULANTA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN SVETOVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU PODRUŽNICA DOBROVCE BRANKA KVAS KUČIČ ŠOLMED - ŠOLSKA IN PEDIATRIČNA AMBULANTA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN SVETOVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MIKLAVŽ PRI ORMOŽU PODRUŽNICA KOG ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MILAN MAJCEN ŠENTJANŽ DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MILANA ŠUŠTARŠIČA IRENA KRŽIŠNIK ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MILKE ŠOBAR - NATAŠE ČRNOMELJ MATEJA PREDALIČ ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ OŠ-PP 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA IRENA ROJKO ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA LEDINE IRENA ROJKO ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA MINKE NAMESTNIK- SONJE SLOVENSKA BISTRICA ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA OŠ-PP 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MIRANA JARCA ČRNOMELJ MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MIREN EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA MIREN, PODRUŽNICA BILJE EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA MIREN, PODRUŽNICA KOSTANJEVICA EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA MIRNA NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MIRNA PODRUŽNICA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE OŠ-PP 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA MIROSLAVA VILHARJA POSTOJNA PODRUŽNICA HRUŠEVJE ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA MIROSLAVA VILHARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA S PRILAGOJENIM UČ.PROG. ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA OŠ-PP 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA MIŠKA KRANJCA JANJA SCHWEIGER NEMANIČ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA MIŠKA KRANJCA VELIKA POLANA ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA MISLINJA SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA MISLINJA PODRUŽNICA DOLIČ SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA MLADIKA PTUJ KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA MOKRONOG NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MOKRONOG PODRUŽNICA TREBELNO NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA MOZIRJE NINA LAH ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MOZIRJE, PODRUŽNICA ŠMIHEL NINA LAH ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA MUTA MARTIN BIGEC ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA MUTA, ODDELKI OSNOVNE ŠOLE S PRILAGOJENIM PROGRAMOM MARTIN BIGEC ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI OŠ-PP 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NAKLO EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA NAKLO, PODRUŽNIČNA ŠOLA DUPLJE EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA NAKLO, PODRUŽNIČNA ŠOLA PODBREZJE EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA MAKSA PEČARJA ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA RAJKA HRASTNIK ZDRAVSTVENI DOM HRASTNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA RAJKA HRASTNIK, PODRUŽNIČNA ŠOLA DOL PRI HRASTNIKU ZDRAVSTVENI DOM HRASTNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NAZARJE BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA NAZARJE PODRUŽNICA ŠMARTNO OB DRETI BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD PODRUŽNICA ČRNEČE LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD PODRUŽNICA LIBELIČE LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD PODRUŽNICA OJSTRICA LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD PODRUŽNICA TRBONJE LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA NOTRANJSKI ODRED CERKNICA DUŠAN BARAGA ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NOTRANJSKI ODRED CERKNICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA '11.MAJ' GRAHOVO ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NOTRANJSKI ODRED CERKNICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA 'MAKSIM GASPARI' BEGUNJE PRI CERKNICI ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NOVE FUŽINE MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA NOVE JARŠE KATARINA ESIH ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI SLOVENSKE KONJICE SAŠA KOREZ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA OB DRAVINJI, PODRUŽNIČNA ŠOLA TEPANJE SAŠA KOREZ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA OB RINŽI KOČEVJE ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA OB RINŽI KOČEVJE PODRUŽNICA KOČEVSKA REKA ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA OB RINŽI KOČEVJE PODRUŽNICA LIVOLD ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ODRANCI ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA OLGE MEGLIČ BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA OREHEK KRANJ MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA OREHEK KRANJ, PODRUŽNIČNA ŠOLA MAVČIČE MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ORMOŽ ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA ŠKOFIJE NATAŠA RASPOPOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA, PODRUŽNICA RUDNIK NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA OTLICA KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA PARTIZANSKA BOLNIŠNICA JESEN TINJE ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA PESNICA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA PESNICA, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA PERNICA TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA PETROVČE LEA REGORŠEK VRABEC DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PETROVČE PODRUŽNICA TRJE LEA REGORŠEK VRABEC DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PIER PAOLO VERGERIO IL VECCHIO KOPER MATJAŽ ŠTEFAN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PIRNIČE PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PIVKA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PIVKA PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠMIHEL ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PLANINA PRI SEVNICI LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA POD GORO SLOVENSKE KONJICE BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA POD GORO SLOVENSKE KONJICE ENOTA S PRILAGOJENIM UČNIM PROGRAMOM BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE OŠ-PP 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA POD GORO SLOVENSKE KONJICE PODRUŽNICA ŠPITALIČ BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PODBOČJE MIDHAT MUJIĆ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA PODČETRTEK MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PODČETRTEK, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA PRISTAVA PRI MESTINJU MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PODGORA KUTEŽEVO IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU PODRUŽNICA RAZBOR SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU PODRUŽNICA ŠMIKLAVŽ SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA PODLEHNIK KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA PODZEMELJ RADOJKA IVOŠEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM METLIKA 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA BATALJONA OPLOTNICA ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA BATALJONA OPLOTNICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KEBELJ ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA BATALJONA OPLOTNICA, PODRUŽNIČNA ŠOLA PRIHOVA ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA ODREDA SLOV. BISTRICA PODRUŽNICA ZGORNJA LOŽNICA POLONA KAJBA KERŠIČ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA POLONA KAJBA KERŠIČ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA POLDETA STRAŽIŠARJA JESENICE ZALA KOROŠEC NOČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE OŠ-PP 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA POLHOV GRADEC SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA POLHOV GRADEC PODRUŽNICA ČRNI VRH SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA POLHOV GRADEC PODRUŽNICA ŠENTJOŠT SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA POLJANE MARTA ŽNIDARŠIČ ERŽEN AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA POLJANE LJUBLJANA JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA POLJANE, PODRUŽNIČNA ŠOLA JAVORJE MARTA ŽNIDARŠIČ ERŽEN AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA POLJE MOJCA BRATKOVIČ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA POLZELA ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA POLZELA, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA ANDRAŽ ANJA ŠELIH DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PREBOLD ANDREJ MLAKAR DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PREDOSLJE KRANJ EVA RUDEŽ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PODRUŽNICA JEZERO SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PODRUŽNICA RAKITNA SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESERJE PRI RADOMLJAH KSENJA MARGUČ KIRN ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESKA PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESKA, PODRUŽNICA SORA PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESKA, PODRUŽNICA TOPOL PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRESTRANEK ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PREVOLE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA TATJANA TANASIĆ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA BISTRICA GUSTAV FODOR SALVUS, MEDICINSKE STORITVE D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA JESENICE TEODORA LEDINA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA MARIBOR KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA PREŽIHOVEGA VORANCA RAVNE NA KOROŠKEM ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO PODRUŽNICA DEBRO ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO PODRUŽNICA REČICA ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO PODRUŽNICA ŠENTRUPERT ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO PODRUŽNICA VRH ROMANA HUDOMALJ VIRANT ZDRAVSTVENI DOM LAŠKO 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE PODRUŽNICA ROB JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PRIMOŽA TRUBARJA VELIKE LAŠČE PODRUŽNICA TURJAK JUSTINA LUŠIN ZDRAVSTVENI DOM DR. JANEZA ORAŽMA RIBNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PROF. DR. JOSIPA PLEMLJA BLED LIDIJA PRETNAR PRISTOV OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA PROF. DR. JOSIPA PLEMLJA BLED, PODRUŽNIČNA ŠOLA BOHINJSKA BELA LIDIJA PRETNAR PRISTOV OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA PROF. DR. JOSIPA PLEMLJA BLED, PODRUŽNIČNA ŠOLA RIBNO LIDIJA PRETNAR PRISTOV OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM BLED, ZDRAVSTVENI DOM BOHINJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA PRULE ALEKSANDRA ALEKSANDROVA OBERSTAR ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PUCONCI ANJA KUŠČER ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA PUCONCI, PODRUŽNIČNA ŠOLA BODONCI ANJA KUŠČER ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA PUCONCI, PODRUŽNIČNA ŠOLA MAČKOVCI ANJA KUŠČER ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA RAČE LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA RADA ROBIČA LIMBUŠ ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI PODRUŽNICA REMŠNIK ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA RADLJE OB DRAVI PODRUŽNICA VUHRED ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA RAKA MIDHAT MUJIĆ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA REČICA OB SAVINJI BRIGITA PUKMEISTER ROŽIČ ZGORNJESAVINJSKI ZDRAVSTVENI DOM NAZARJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA RIBNICA NA POHORJU 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA RIHARDA JAKOPIČA LJUBLJANA MARIJA GOLEŽ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA RODICA MATEJA JERANKO ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ROJE KRISTINA VOGRIN ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE OŠ-PP 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ROVTE BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ROVTE PODRUŽNICA VRH SVETIH TREH KRALJEV BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA RUDIJA MAHNIČA - BRKINCA PREGARJE IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA ŠENTILJ MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK PEDIATRIJA MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK, DR. MED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA ŠENTILJ, PODRUŽNIČNA ŠOLA CERŠAK MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK PEDIATRIJA MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK, DR. MED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA RUDOLFA UKOVIČA PODGRAD IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ŠALEK VELENJE BARBARA REBERNIK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠALOVCI VALENTINA GOLOB MEDICINSKI CENTER MAJ, ZDRAVSTVENE DEJAVNOSTI, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA SAVA KLADNIKA PODRUŽNICA LOKA KSENIJA KOZOROG ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA SAVA KLADNIKA PODRUŽNICA STUDENEC KSENIJA KOZOROG ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA SAVA KLADNIKA SEVNICA KSENIJA KOZOROG ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA SAVSKO NASELJE NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SEČOVLJE PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA SEČOVLJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA SVETI PETER PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA SELNICA OB DRAVI KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SELNICA OB DRAVI, PODRUŽNIČNA ŠOLA GRADIŠČE NA KOZJAKU KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SELNICA OB DRAVI, PODRUŽNIČNA ŠOLA SVETI DUH NA OSTREM VRHU KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ŠEMPAS DAŠA KUMPREJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI ANDREJ MLAKAR DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠENČUR VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŠENČUR PODRUŽNICA OLŠEVEK VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŠENČUR PODRUŽNICA TRBOJE VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŠENČUR PODRUŽNICA VOKLO VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU LONA HEBER ZDRAVSTVENI DOM DRAVOGRAD 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA ŠENTJERNEJ JELENA ĐORĐEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŠENTJERNEJ PODRUŽNICA OREHOVICA JELENA ĐORĐEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŠENTVID TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA GREGORČIČA KOBARID JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA GREGORČIČA KOBARID, PODRUŽNICA BREGINJ JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA GREGORČIČA KOBARID, PODRUŽNICA DREŽNICA JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA GREGORČIČA KOBARID, PODRUŽNICA SMAST JASNA SAVIĆ ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA JENKA PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SIMONA JENKA KRANJ VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA SIMONA JENKA KRANJ PODRUŽNICA GORIČE VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA SIMONA JENKA KRANJ PODRUŽNICA TRSTENIK VESNA PREZELJ DOLENEC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA SIMONA KOSA PODBRDO ANJA FON GABRŠČEK ZDRAVSTVENI DOM TOLMIN 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFJA LOKA - MESTO MARJETA TOMŠIČ MATIĆ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA PODRUŽNICA LAVRICA TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA PODRUŽNICA ŽELIMLJE TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SLADKI VRH MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK PEDIATRIJA MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK, DR. MED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SLADKI VRH, PODRUŽNIČNA ŠOLA VELKA MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK PEDIATRIJA MOJCA ŠVAB ZAVRATNIK, DR. MED. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SLAVE KLAVORE MARIBOR MOJCA MIR TOPLAK PEDIATRIJA BORŠTNIKOVA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN IZOBRAŽEVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SLIVNICA PRI CELJU LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA SLIVNICA PRI CELJU, PODRUŽNIČNA ŠOLA LOKA PRI ŽUSMU LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA SLIVNICA PRI CELJU, PODRUŽNIČNA ŠOLA PREVORJE LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE - SAP TINKARA TRKAJ ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA KRISTAN VRH MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA MESTINJE MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA ŠENTVID MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA SLADKA GORA MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA SV. ŠTEFAN MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI JELŠAH PODRUŽNICA ZIBIKA MATEJA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJE PRI KOPRU ŽIVA MOHAR ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO NA POHORJU ANNA DUH ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO MIRJANA KOCJAN ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO V TUHINJU BLAŽ DOLENC ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO V TUHINJU PODRUŽNICA MOTNIK BLAŽ DOLENC ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO V TUHINJU PODRUŽNICA SELA BLAŽ DOLENC ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO V TUHINJU PODRUŽNICA ZGORNJI TUHINJ BLAŽ DOLENC ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO, PODRUŽNICA KOSTREVNICA BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO, PODRUŽNICA PRIMSKOVO BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMARTNO, PODRUŽNICA ŠTANGARSKE POLJANE BARBARA WEIBL ZDRAVSTVENI DOM LITIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠMIHEL TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŠMIHEL, PODRUŽNICA BIRČNA VAS TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA SOLKAN TADEJA KRAPEŽ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SOLKAN, PODRUŽNICA GRGAR TADEJA KRAPEŽ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SOLKAN, PODRUŽNICA TRNOVO TADEJA KRAPEŽ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO PODRUŽNICA BESNICA MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO PODRUŽNICA JANČE MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO PODRUŽNICA LIPOGLAV MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO PODRUŽNICA PREŽGANJE MIRJAM STOPAR OBREZA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SPODNJA IDRIJA TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SPODNJA IDRIJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA LEDINE TINA SVETLIK ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SPODNJA ŠIŠKA BARBARA LOBE ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA SREČKA KOSOVELA SEŽANA ZORICA MILENKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA SREČKA KOSOVELA SEŽANA, PODRUŽNIČNA ŠOLA LOKEV ZORICA MILENKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA SREDIŠČE OB DRAVI ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA KRANJ MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA LIPNICA TATJANA ŠKETA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA LIPNICA PODRUŽNICA OVSIŠE TATJANA ŠKETA OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STANKA VRAZA ORMOŽ JASMINA DOVNIK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ OŠ-PP 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA STARA CERKEV ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STARA CERKEV, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŽELJNE ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STARI TRG OB KOLPI MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA STARŠE BRANKA KVAS KUČIČ ŠOLMED - ŠOLSKA IN PEDIATRIČNA AMBULANTA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN SVETOVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA STARŠE, PODRUŽNICA MARJETA NA DRAVSKEM POLJU BRANKA KVAS KUČIČ ŠOLMED - ŠOLSKA IN PEDIATRIČNA AMBULANTA, ZDRAVSTVENE STORITVE IN SVETOVANJE, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA STIČNA DAŠA POVŠE ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STIČNA PODRUŽNIČNA ŠOLA MULJAVA DAŠA POVŠE ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STIČNA PODRUŽNIČNA ŠOLA VIŠNJA GORA SIMONA RAJTAR OSREDKAR ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STIČNA, PODRUŽNIČNA ŠOLA STIČNA DAŠA POVŠE ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŠTORE MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŠTORE PODRUŽNIČNA ŠOLA KOMPOLE MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA STRANJE VLASTA KUNAVER ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STRANJE PODRUŽNICA GOZD VLASTA KUNAVER ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA STRAŽIŠČE KRANJ MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STRAŽIŠČE KRANJ, PODRUŽNICA BESNICA MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STRAŽIŠČE KRANJ, PODRUŽNICA PODBLICA MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STRAŽIŠČE KRANJ, PODRUŽNICA ŽABNICA MARJETA KUBURIČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA STROČJA VAS PETRA GOLOB ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE, AJDOVŠČINA KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE, AJDOVŠČINA, PODRUŽNICA BUDANJE KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
OSNOVNA ŠOLA SVETA ANA BERNARDA VOGRIN AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE PEDENJPED, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE,D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SVETA ANA, PODRUŽNIČNA ŠOLA LOKAVEC BERNARDA VOGRIN AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE PEDENJPED, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE,D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA SVETI JURIJ ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI MAJA KLEMENČIČ ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA SVETI JURIJ, PODRUŽNICA PERTOČA ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ JASMINA DOVNIK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA TABOR I MARIBOR BOŽENA KOLAR ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA TABOR LOGATEC BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TABOR LOGATEC PODRUŽNICA HOTEDRŠICA BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TABOR LOGATEC PODRUŽNICA ROVTARSKE ŽIBRŠE BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TIŠINA VESNA TURČANOVA ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA TIŠINA PODRUŽNICA GEDEROVCI VESNA TURČANOVA ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA TOMA BREJCA KAMNIK TJAŠA ČERNE ZDRAVSTVENI DOM DR. JULIJA POLCA KAMNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONČKE ČEČ TRBOVLJE SUZANA JUSTINEK ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA ČUFARJA JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA ČUFARJA JESENICE ZALA KOROŠEC NOČ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA TONETA ČUFARJA MARIBOR MAŠA KRAJNC ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA TONETA OKROGARJA ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA OKROGARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KISOVEC ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA OKROGARJA, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTLAMBERT ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA ŠRAJA ALJOŠE TOMISLAV MLINAR ZDRAVSTVENI DOM DR. BOŽIDARJA LAVRIČA - CERKNICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TONETA TOMŠIČA KNEŽAK IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA TRBOVLJE SUZANA JUSTINEK ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TRBOVLJE PODRUŽNIČNA ŠOLA ALOJZA HOHKRAUTA SUZANA JUSTINEK ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TRBOVLJE PODRUŽNIČNA ŠOLA DOBOVEC MARJETA OPRESNIK PEŠEC ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TREBNJE NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA TREBNJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA DOBRNIČ NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA TREBNJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA DOLENJA NEMŠKA VAS NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA TREBNJE, PODRUŽNIČNA ŠOLA ŠENTLOVRENC NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO SARA BOŠTJANČIČ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TRŽIČ MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA TRŽIČ, PODRUŽNIČNA ŠOLA LOM MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA TRŽIČ, PODRUŽNIČNA ŠOLA PODLJUBELJ MANCA VALJAVEC OTROŠKA AMBULANTA KRESE, ZDRAVSTVENE IN DRUGE STORITVE D.O.O. 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA TRZIN ELIZABETA RAJER SEČNIK ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA TRŽIŠČE DANICA ŠTEBIH GROBOLJŠEK ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA TURNIŠČE ANA PERIŠIĆ ZDRAVSTVENI DOM LENDAVA - EGESZSEGHAZ LENDVA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA LJUBLJANA JANUSZ KLIM ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VAVTA VAS LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA VELIKA DOLINA ROMANA LAKTIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA, PODRUŽNICA PODGORCI ZLATKA VIČAR POLAK ZDRAVSTVENI DOM ORMOŽ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VELIKI GABER NIVES HOČEVAR ZDRAVSTVENI DOM TREBNJE 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA VENCLJA PERKA URŠKA TOMEC KOSEC ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VERŽEJ VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA VIČ NINA LIPAR ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VIDE PREGARC LJUBLJANA BILJANA PETROVIĆ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VIDEM ALEKSANDRA EINFALT ŠÖMEN ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VIDEM, PODRUŽNIČNA ŠOLA LESKOVEC LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VIDEM, PODRUŽNIČNA ŠOLA SELA ALEKSANDRA EINFALT ŠÖMEN ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VINCENZO E DIEGO DE CASTRO PIRAN PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VINCENZO E DIEGO DE CASTRO PIRAN PODRUŽNICA STRUNJAN PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VINCENZO E DIEGO DE CASTRO PIRAN, PODRUŽNIČNA ŠOLA LUCIJA PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VINCENZO E DIEGO DE CASTRO PIRAN, PODRUŽNIČNA ŠOLA SEČOVLJE PAOLA TRUPAC SARAŽIN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VINICA MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA VITANJE SAŠA KOREZ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VIŽMARJE - BROD MIRJANA KOCJAN ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VODICE TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VODMAT TATJANA TANASIĆ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VOJKE ŠMUC IZOLA MARISA VIŠNJEVEC TULJAK ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VOJKE ŠMUC IZOLA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KORTE MARISA VIŠNJEVEC TULJAK ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA VOJNIK MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VOJNIK PODRUŽNICA NOVA CERKEV ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VOJNIK PODRUŽNICA ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI ANDREJA GOLNAR ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VOJNIK PODRUŽNICA SOCKA ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VOLIČINA MOJCA IVANKOVIČ KACJAN ZASEBNA OTROŠKA IN ŠOLSKA AMBULANTA MOJCA IVANKOVIČ KACJAN, DR. MED., SPEC. PEDIATRIJE 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA VRANSKO - TABOR ZDRAVSTVENI DOM DR. JOŽETA POTRATE ŽALEC 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VRANSKO -TABOR, PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA TABOR ZDRAVSTVENI DOM DR. JOŽETA POTRATE ŽALEC 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI MARIJA KRSTIĆ ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VUZENICA MARTIN BIGEC ZDRAVSTVENI DOM RADLJE OB DRAVI 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
OSNOVNA ŠOLA XIV. DIVIZIJE SENOVO MIDHAT MUJIĆ ZDRAVSTVENI DOM KRŠKO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA MOJCA BRATKOVIČ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ZAGRADEC SIMONA RAJTAR OSREDKAR ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ZAGRADEC PODRUŽNIČNA ŠOLA AMBRUS SIMONA RAJTAR OSREDKAR ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ZAGRADEC PODRUŽNIČNA ŠOLA KRKA SIMONA RAJTAR OSREDKAR ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ZALOG ANGELINA VELYANOSKA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ZBORA ODPOSLANCEV KOČEVJE ZDRAVSTVENI DOM KOČEVJE 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI, PODRUŽNICA DAVČA DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI, PODRUŽNICA DRAŽGOŠE DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI, PODRUŽNICA SELCA DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽELEZNIKI, PODRUŽNICA SORICA DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽETALE ALEKSANDRA EINFALT ŠÖMEN ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA ŽIRI IDA RUS DOLINAR AMBULANTA POLHEK 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ŽIROVNICA FRANC KRAJNIK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
OSNOVNA ŠOLA ZREČE BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ZREČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA GORENJE BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ZREČE, PODRUŽNIČNA ŠOLA STRANICE BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
OSNOVNA ŠOLA ŽUŽEMBERK 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŽUŽEMBERK PODRUŽNICA DVOR 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŽUŽEMBERK, PODRUŽNICA AJDOVEC 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŽUŽEMBERK, PODRUŽNICA ŠMIHEL 8 - OE NOVO MESTO
PROMETNA ŠOLA MARIBOR, SREDNJA PROMETNA ŠOLA IN DIJAŠKI DOM BOŽENA KOLAR ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
PRVA GIMNAZIJA MARIBOR MILICA TRSTENJAK TEOHAREVA ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
PRVA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
PRVA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC PODRUŽNICA SELE - VRHE KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA VIPAVA TANJA MISLEJ ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLA ZA HORTIKULTURO IN VIZUALNE UMETNOSTI CELJE, SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER CELJE, GIMNAZIJA LAVA ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER CELJE, SREDNJA ŠOLA ZA GRADBENIŠTVO IN VAROVANJE OKOLJA MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER CELJE, SREDNJA ŠOLA ZA KEMIJO, ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO ANDREJA GOLNAR ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER CELJE, SREDNJA ŠOLA ZA STORITVENE DEJAVNOSTI IN LOGISTIKO MATEJA RENKO KODER ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER CELJE, SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO, MEHATRONIKO IN MEDIJE ANITA JAGRIČ FRIŠKOVEC ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER KRANJ, SREDNJA EKONOMSKA, STORITVENA IN GRADBENA ŠOLA MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
ŠOLSKI CENTER KRANJ, SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
ŠOLSKI CENTER KRANJ, STROKOVNA GIMNAZIJA VESNA PETKOVIĆ MAZI OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
ŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA, SREDNJA ŠOLA KRŠKO KSENIJA KOZOROG ZDRAVSTVENI DOM SEVNICA 8 - OE NOVO MESTO
ŠOLSKI CENTER KRŠKO - SEVNICA, SREDNJA ŠOLA SEVNICA 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, EVROPSKA ŠOLA LJUBLJANA NINA LIPAR ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA NINA LIPAR ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA LESARSKA ŠOLA NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA SONJA OTA ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA NINA LIPAR ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, BIOTEHNIŠKA ŠOLA EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, ELEKTROTEHNIŠKA IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA MARTINA GRGIČ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, GIMNAZIJA IN ZDRAVSTVENA ŠOLA SLAVOJKA BORKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, SREDNJA EKONOMSKA IN TRGOVSKA ŠOLA DAŠA KUMPREJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER NOVA GORICA, STROJNA, PROMETNA IN LESARSKA ŠOLA IRENA ROJKO ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO, SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
ŠOLSKI CENTER POSTOJNA, GIMNAZIJA ILIRSKA BISTRICA IVICA SMAJLA ZDRAVSTVENI DOM ILIRSKA BISTRICA 3 - OE KOPER
ŠOLSKI CENTER POSTOJNA, SREDNJA ŠOLA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
ŠOLSKI CENTER PTUJ, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
ŠOLSKI CENTER PTUJ, ŠOLA ZA EKONOMIJO, TURIZEM IN KMETIJSTVO KARMEN TAŠNER ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
ŠOLSKI CENTER PTUJ, STROJNA ŠOLA LIDIJA LOTRIČ ZDRAVSTVENI DOM PTUJ 6 - OE MARIBOR
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM, GIMNAZIJA ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM, SREDNJA ŠOLA ZDRAVSTVENI DOM RAVNE NA KOROŠKEM 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠOLSKI CENTER ROGAŠKA SLATINA JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER ŠENTJUR, SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA LUCIJA PUNGERŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠENTJUR 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER ŠKOFJA LOKA, SREDNJA ŠOLA ZA LESARSTVO DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
ŠOLSKI CENTER ŠKOFJA LOKA, SREDNJA ŠOLA ZA STROJNIŠTVO DANIJELA LAPANJA KASTELIC OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM ŠKOFJA LOKA 4 - OE KRANJ
ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC, GIMNAZIJA KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC, SREDNJA ŠOLA SLOVENJ GRADEC IN MUTA SIMONA LESNJAK DERMOL ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC, SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
ŠOLSKI CENTER SLOVENSKE KONJICE - ZREČE, GIMNAZIJA SLOVENSKE KONJICE SAŠA KOREZ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER SLOVENSKE KONJICE - ZREČE, SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA ZREČE BENJAMINA TRTNIK ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKE KONJICE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER SREČKA KOSOVELA SEŽANA, GIMNAZIJA IN EKONOMSKA ŠOLA ZORICA MILENKOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA 3 - OE KOPER
ŠOLSKI CENTER VELENJE, ELEKTRO IN RAČUNALNIŠKA ŠOLA TJAŠA TRUPEJ ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER VELENJE, GIMNAZIJA LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER VELENJE, ŠOLA ZA STORITVENE DEJAVNOSTI LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER VELENJE, ŠOLA ZA STROJNIŠTVO, GEOTEHNIKO IN OKOLJE LEA VODUŠEK REBERŠAK ZDRAVSTVENI DOM VELENJE 1 - OE CELJE
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE LJUBLJANA, SREDNJA TEHNIŠKA IN STROKOVNA ŠOLA NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA LJUBLJANA JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA EKONOMSKO - POSLOVNA ŠOLA KOPER IRENA PRIMOŽIČ KORADIN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
SREDNJA ELEKTRO-RAČUNALNIŠKA ŠOLA MARIBOR KSENIJA GOSTE ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA GOSTINSKA IN TURISTIČNA ŠOLA RADOVLJICA ROK MÜLLER OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM RADOVLJICA 4 - OE KRANJ
SREDNJA GOZDARSKA, LESARSKA IN ZDRAVSTVENA ŠOLA POSTOJNA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA 3 - OE KOPER
SREDNJA GRADBENA ŠOLA IN GIMNAZIJA MARIBOR LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA NIK BESENIČAR ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA LJUBLJANA BILJANA PETROVIĆ ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA POKLICNA IN TEHNIŠKA ŠOLA MURSKA SOBOTA TOMISLAV KARABAIĆ ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
SREDNJA ŠOLA ČRNOMELJ MOJCA TOMC ZDRAVSTVENI DOM ČRNOMELJ 8 - OE NOVO MESTO
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE, GIMNAZIJA GORDANA PRIJOVIĆ RIHTMAN ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE, POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA GORDANA PRIJOVIĆ RIHTMAN ZDRAVSTVENI DOM DOMŽALE 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA IZOLA MARTINA SOBAN ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
SREDNJA ŠOLA IZOLA MARISA VIŠNJEVEC TULJAK ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
SREDNJA ŠOLA JESENICE FRANC KRAJNIK OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM JESENICE 4 - OE KRANJ
SREDNJA ŠOLA JOSIPA JURČIČA IVANČNA GORICA MARUŠA KUNAVER TAŠIČ ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA PIETRO COPPO IZOLA MARISA VIŠNJEVEC TULJAK ZDRAVSTVENI DOM IZOLA 3 - OE KOPER
SREDNJA ŠOLA SLOVENSKA BISTRICA POLONA KAJBA KERŠIČ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENSKA BISTRICA 6 - OE MARIBOR
SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA KATJA ŠOŠTARIČ LIKAR ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO MATEJ KEMPERLE ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM LJUBLJANA ANGELINA VELYANOSKA ZD LJUBLJANA - MOSTE POLJE 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM CELJE ANDREJA GOLNAR ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM MARIBOR TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM RADENCI MARTINA MLAKER ZDRAVSTVENI DOM GORNJA RADGONA 7 - OE MURSKA SOBOTA
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO LJUBLJANA TATJANA TANASIĆ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE MARIBOR KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA ŠOLA ZA TRŽENJE IN DIZAJN MARIBOR KATARINA MUHIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA ŠOLA ZAGORJE ZDRAVSTVENI DOM ZAGORJE OB SAVI CESTA ZMAGE 1 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA TEHNIŠKA IN POKLICNA ŠOLA TRBOVLJE MARJETA OPRESNIK PEŠEC ZDRAVSTVENI DOM TRBOVLJE 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER NATAŠA RASPOPOVIĆ ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
SREDNJA TRGOVSKA IN ARANŽERSKA ŠOLA LJUBLJANA MATEJ KEMPERLE ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA LJUBLJANA JONA RAKUŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA, GIMNAZIJA IN UMETNIŠKA GIMNAZIJA LJUBLJANA IRENA KRŽIŠNIK ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA CELJE ZDRAVSTVENI DOM CELJE 1 - OE CELJE
SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR ŠPELA ŽNIDARŠIČ RELJIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA TATJANA GRMEK MARTINJAŠ ZD LJUBLJANA - CENTER 5 - OE LJUBLJANA
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA MIRA MISLETA TERNAR AMBULANTA ZA OTROKE IN ŠOLARJE ŽIVŽAV, D.O.O. 7 - OE MURSKA SOBOTA
STROKOVNI CENTER PLANINA ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA ZAVOD 3 - OE KOPER
STROKOVNI IZOBRAŽEVALNI CENTER LJUBLJANA, SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD IRENA KRŽIŠNIK ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD 5 - OE LJUBLJANA
STROKOVNO IZOBRAŽEVALNI CENTER BREŽICE, SREDNJA ŠOLA GORAN COCOJEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM BREŽICE 1 - OE CELJE
SVOBODNA ŠOLA KUREŠČEK 5 - OE LJUBLJANA
TEHNIŠKI ŠOLSKI CENTER MARIBOR, SREDNJA STROJNA ŠOLA BRANKA KVAS KUČIČ ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
TRETJA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC KATARINA REDNAK PARADIŽ ZDRAVSTVENI DOM SLOVENJ GRADEC OŠ-PP 9 - OE RAVNE NA KOROŠKEM
VIZ II. OŠ ROGAŠKA SLATINA JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VIZ II. OŠ ROGAŠKA SLATINA, PODRUŽNIČNA ŠOLA SVETI FLORIJAN JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VIZ II.OŠ ROGAŠKA SLATINA, PODRUŽNIČNA ŠOLA KOSTRIVNICA JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VIZ OSNOVNA ŠOLA ROGATEC JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VIZ OSNOVNA ŠOLA ROGATEC PODRUŽNIČNA ŠOLA DOBOVEC JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VIZ OSNOVNA ŠOLA ROGATEC PODRUŽNIČNA ŠOLA DONAČKA GORA JANJA SLOMŠEK ZDRAVSTVENI DOM ŠMARJE PRI JELŠAH 1 - OE CELJE
VVE PRI OSNOVNI ŠOLI VERŽEJ VERA MARKOSKA ZDRAVSTVENI DOM LJUTOMER 7 - OE MURSKA SOBOTA
VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI ZAVOD VIŠNJA GORA SIMONA RAJTAR OSREDKAR ZDRAVSTVENI DOM IVANČNA GORICA ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD FRANA MILČINSKEGA SMLEDNIK PETER ŠUŠTAR ZDRAVSTVENI DOM MEDVODE ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA ALEKSANDRA ALEKSANDROVA OBERSTAR ZD LJUBLJANA - CENTER OŠ,SŠ 5 - OE LJUBLJANA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA MATEJ KEMPERLE ZD LJUBLJANA - CENTER OŠ,SŠ 5 - OE LJUBLJANA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE WALDORFSKI VRTEC IN ŠOLA GORENJSKA, ENOTA OSNOVNA ŠOLA MAJDA CERGOLJ OSNOVNO ZDRAVSTVO GORENJSKE, OE ZDRAVSTVENI DOM KRANJ 4 - OE KRANJ
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE WALDORFSKI VRTEC IN ŠOLA SAVINJA, ENOTA OSNOVNA ŠOLA MOJCA VERDNIK DISPANZER ZA ZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV D.O.O. 1 - OE CELJE
WALDORFSKA ŠOLA MARIBOR TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA MARIBOR, OSNOVNA ŠOLA MONTESSORI TATJANA KRAJNIK ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA, ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA ANTONA MARTINA SLOMŠKA LEON RADOLLI ZDRAVSTVENI DOM DR. ADOLFA DROLCA MARIBOR 6 - OE MARIBOR
ZAVOD SV. FRANČIŠKA SALEŠKEGA GIMNAZIJA ŽELIMLJE NEVIJA VRHOVEC ZD LJUBLJANA - VIČ RUDNIK 5 - OE LJUBLJANA
ZAVOD SV. STANISLAVA, OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA LJUBLJANA MIRJANA KOCJAN ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
ZAVOD SVET MONTESSORI, ŠOLSTVO, NOVA GORICA EVA BRECELJ ZDRAVSTVENI DOM-OSNOVNO VARSTVO NOVA GORICA 2 - OE NOVA GORICA
ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA TANJA JAVH ZD LJUBLJANA - BEŽIGRAD ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
ZAVOD ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE LOGATEC BLAGICA DŽAIĆ ZDRAVSTVENI DOM LOGATEC ZAVOD 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA VODICE PODRUŽNICA UTIK TAMARA POPOVIĆ ZD LJUBLJANA - ŠENTVID 5 - OE LJUBLJANA
OSNOVNA ŠOLA PIER PAOLO VERGERIO IL VECCHIO KOPER, PODRUŽNIČNA ŠOLA BERTOKI MATJAŽ ŠTEFAN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PIER PAOLO VERGERIO IL VECCHIO KOPER, PODRUŽNIČNA ŠOLA HRVATINI MATJAŽ ŠTEFAN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA PIER PAOLO VERGERIO IL VECCHIO KOPER, PODRUŽNIČNA ŠOLA SEMEDELA MATJAŽ ŠTEFAN ZDRAVSTVENI DOM KOPER CASA DELLA SANITA CAPODISTRIA 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA DESTRNIK PODRUŽNICA TRNOVSKA VAS BRANKA ANDOLŠEK TOMINC AMBULANTA TOMINC, ZDRAVSTVENA DEJAVNOST, D.O.O. 6 - OE MARIBOR
OSNOVNA ŠOLA BAKOVCI, PODRUŽNICA DOKLEŽOVJE ANJA KUŠČER ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA PROSENJAKOVCI PODRUŽNICA DOMANJŠEVCI ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
DVOJEZIČNA OSNOVNA ŠOLA PROSENJAKOVCI PODRUŽNICA HODOŠ ZDENKA KOROŠEC KANIČ ZASEBNA OTROŠKA AMBULANTA KOROŠEC KANIČ ZDENKA, DR. MED., SPEC.PEDIATER 7 - OE MURSKA SOBOTA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE WALDORFSKI VRTEC IN ŠOLA PRIMORSKA, ENOTA OSNOVNA ŠOLA RUŠIT SALIHI ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA 2 - OE NOVA GORICA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE WALDORFSKI VRTEC IN ŠOLA POMURJE, ENOTA OSNOVNA ŠOLA 7 - OE MURSKA SOBOTA
OSNOVNA ŠOLA CENTER NOVO MESTO MAJA DAVIDOVIĆ POVŠE ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA CENTER NOVO MESTO, PODRUŽNIČNA ŠOLA MALI SLATNIK MAJA DAVIDOVIĆ POVŠE ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA TONETA PAVČKA MAJA DAVIDOVIĆ POVŠE ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA ŠMARJETA MAJA DAVIDOVIĆ POVŠE ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA FRANA METELKA ŠKOCJAN LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA FRANA METELKA ŠKOCJAN PODRUŽNICA BUČKA LEA GORIŠEK JERMAN ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA STOPIČE TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA STOPIČE PODRUŽNICA DOLŽ TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA STOPIČE PODRUŽNICA PODGRAD TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA BRŠLJIN JELENA ĐORĐEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA DRAGOTINA KETTEJA KATERINA STOYANOV ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO OŠ-PP 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA DRSKA KATERINA STOYANOV ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
OSNOVNA ŠOLA OTOČEC MIHELCA ŽURA ČREŠNAR ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO, SREDNJA ELEKTRO-RAČUNALNIŠKA ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA MAJA DAVIDOVIĆ POVŠE ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
GRM NOVO MESTO - CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA, SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM TANJA VERŠČAJ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
EKONOMSKA ŠOLA NOVO MESTO, SREDNJA ŠOLA IN GIMNAZIJA JELENA ĐORĐEVIĆ ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO, SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA KATERINA STOYANOV ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO, SREDNJA STROJNA ŠOLA MIHELCA ŽURA ČREŠNAR ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBLJANA JANJA SCHWEIGER NEMANIČ ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
ZAVOD SV. STANISLAVA, ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA JANUSZ KLIM ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
GIMNAZIJA, ELEKTRO IN POMORSKA ŠOLA PIRAN VESNA LAZAR DANEU ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
GIMNAZIJA, ELEKTRO IN POMORSKA ŠOLA PIRAN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA CIRILA KOSMAČA PIRAN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
OSNOVNA ŠOLA CIRILA KOSMAČA PIRAN, PODRUŽNIČNA ŠOLA PORTOROŽ ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO 3 - OE KOPER
CENTER ZA USPOSABLJANJE ELVIRA VATOVEC STRUNJAN ZDRAVSTVENI DOM PIRAN POLIAMBULATORIO PIRANO OŠ-PP 3 - OE KOPER
SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK ŠIŠKA JANUSZ KLIM ZD LJUBLJANA - ŠIŠKA 5 - OE LJUBLJANA
WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE WALDORFSKI VRTEC IN ŠOLA DOLENJSKA MIHELCA ŽURA ČREŠNAR ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO 8 - OE NOVO MESTO

Zadnja posodobitev seznama: 17. 11. 2023.